Devlet Bahçeli'nin Gerçek Hastalığı Nedir?


Devlet Bahçeli

Son zamanlarda Devlet Bahçeli sık sık hastalık ve rahatsızlıklarla gündeme geldi, genelde soğuk algınlığı şeklinde yapılan açıklamalar da halkı pek tatmin etmedi çünkü Bahçeli son haftalarda grup toplantılarına da katılmıyor.

Devlet Bahçeli'nin Son Hali

Devlet Bahçeli'nin Son Hali

Devlet Bahçeli en son MHP genel merkezini ziyarete gittiğinde basın mensuplarına fotoğraf verdi. Fotoğrafta oldukça durgun görünüyor.

Devlet Bahçeli Kardiyomiyopati Hastası Mı?

Gazeteci Sabahattin Önkibar, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin gerçek hastalığı ile ilgili, kendi Youtube kanalında dikkat çeken bir iddiada bulundu. MHP lideri Devlet Bahçeli’nin hastalığının topluma açıkladığı gibi üst solunum enfeksiyonu olmadığını ileri süren Sabahattin Önkibar, “Bahçeli’nin hastalığının tam adı Kardiyomiyopati” dedi.

Kardiyomiyopati ne demek

Kardiyomiyopati, kalp kaslarıyla ilgili bir çeşit kalp hastalığıdır. Kardiyomiyopati olanlarda kalp, vücuda kan pompalamakta zorlanırlar. Kardiyomiyopati ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayınız >>> https://eksiup.com/p/je336861zyuh

Bahçeli'nin Hastalığını Çok Az Kişi Biliyor

Devlet Bahçeli’ye ait olduğunu iddia ettiği tahlil sonuçlarına ilişkin de bilgiler de veren Sabahattin Önkibar, “Üç profesör Devlet Bahçeli’nin rahatsızlığıyla ilgileniyor. Özel olarak Bakanlık tarafından görevlendirildiler. Bunlardan bir tanesi İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın’ın akrabası. Bu isim Bahçeli’nin çok sevdiği bir isim. Bahçeli özellikle bu ismi istedi. Vallahi bu bilgileri ben ondan almadım” dedi. Bahçeli’nin hastalığını sadece Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, MHP ve İYİ Parti üst yönetiminin bildiğini öne süren Sabahattin Önkibar, Bahçeli’nin, Erdoğan’ın talimatı ile Şehir Hastanesi’ne yönlendirildiğini de ileri sürdü.

Sabahattin Önkibar Video ile Delvet Bahçeli'nin Hastalığını Açıklıyor


İlginizi çekebilir

Gözlerden Uzak Yaşıyordu: İlginç Gerçek Ortaya Çıktı

Son dakika… İçişleri’nden toplu taşıma genelgesi

Son dakika… MHP lideri Bahçeli’den erken seçim açıklaması