İşte FETÖ'nün yeni bankası

İşte FETÖ

Firari FETÖ’cüler İngiltere’de yeni bir banka kurdu.

Bankanın internet sitesinde yer alan isimler ise dikkat çekiyor.

Bankanın internet sitesinde yer alan isimler ise dikkat çekiyor.

FETÖ’cülerin yönetiminde olduğu “Heyman” adlı banka FETÖ davalarının firari sanığı, Koza İpek Grubu'nun sahibi, eski medya patronu Akın İpek destekli… Bankanın internet sitesinde yer alan isimler ise dikkat çekiyor.

ADİL ÖKSÜZ’ÜN AKRABASI SELMAN TÜRK

ADİL ÖKSÜZ’ÜN AKRABASI SELMAN TÜRK

İlk sırada, Goldman Sachs Yatırım Bankası Türkiye Masası’ndan Selman Türk… Selman Türk, 15 Temmuz’un kritik ismi Adil Öksüz’ün akrabası. Adil Öksüz'ün kardeşi Azize Türk üzerinden akrabalık bağı var. Azize Türk’ün eşi Cemal Türk'ün ağabeyi Süleyman Türk'ün oğlu. Konya Selçuk Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapan Süleyman Türk'ün örgütün Konya doktorlar imamı olduğu belirtilirken, Süleyman Türk'ün eşi Hacere Türk ile birlikte 16 Temmuz günü yurtdışına çıkış yaptıkları ve oğulları Selman Türk'ün yanına İngiltere'ye gittikleri gündeme gelmişti. 2013’te evlenen Selman Türk’ün nikah şahidi olan Bülent Arınç, Türk için şunları söylemişti: “Ben Selman'ı ve ailesini biraz daha iyi tanıyorum çünkü Manisalıyım. Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nden Akçapınar Köyü'nden Hacı Mustafa Türk'ün evladı, Profesör Süleyman Türk ile eşi ve onların değerli evlatları Selman çok güzel yetişti. Çok başarılı oldu. Biz de onunla iftihar ediyoruz.”

FETÖ KURUMU YÖNETİCİSİ MEHMET ÇABUK

FETÖ KURUMU YÖNETİCİSİ MEHMET ÇABUK

FETÖ’nün İngiltere’deki önemli adamlarından Mehmet Çabuk. Örgüte ait pek çok vakıf ve derneğin kurucuları arasında yer alan isimlerden. FETÖ’ye bağlı 2006'da kurulan Fellowship Educational Society'nin yöneticilerinden.

FETÖ KURUMU YÖNETİCİSİ HUZEYFE BORAZAN

FETÖ KURUMU YÖNETİCİSİ HUZEYFE BORAZAN

FETÖ’nün İngiltere’deki önemli adamlarından Huzeyfe Borazan. Örgüte ait pek çok vakıf ve derneğin kurucuları arasında yer alan isimlerden. Mehmet Çabuk ile birlikte FETÖ’ye bağlı 2006'da kurulan Fellowship Educational Society'nin yöneticilerinden.

DİĞER YÖNETİCİLER

DİĞER YÖNETİCİLER

Heyman” adlı FETÖ bankasının yönetiminde ayrıca Barry Donegan ve Heather Butler yer alıyor. Bankanın internet sitesinde “İngiltere'de bir banka olmak için başvuru sürecindeyiz” notu yer alıyor. Bankanın sloganı ise şöyle: “İyi insanlar için iyi bir banka kuruyoruz.”

İlginizi çekebilir

Belgesi Olmayanlar Yandı

Emine ERDOĞAN'dan Akıllara Zarar Açıklama

DAVUTOĞLU’NDAN FLAŞ KARAR


Loading...
loading...


Daha fazlası

Okuldaki cinsel istismar iddiasını haberleştiren Kanal D muhabiri zorla gözaltına alınarak darp edildi

GKRY Başkanı TÜRKİYE'ye meydan okudu ! Gerekirse Savaşırız...

Halkın Sağlığı İle Oynayan 74 Firma Tarım ve Orman Bakanlığı Tarafından İfşa EdildiDaha fazlası

Belgesi Olmayanlar Yandı

Emine ERDOĞAN'dan Akıllara Zarar Açıklama

DAVUTOĞLU’NDAN FLAŞ KARAR